Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

JuniorInternet

Si kreatívny, plný nápadov a zaujímaš sa o internet? Chceš porovnať svoje schopnosti so svojimi vrstovníkmi, dozvedieť sa veľa nových informácií o internete, nadviazať užitočné kontakty? V tom prípade čakáme práve na tvoj projekt! Neboj sa výzvy, prihlás sa a ukáž, čo je v tebe! Staň sa aj ty úspešným!

JuniorInternet 2020

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 10 marec 2020

Svojimi prácami v programe SketchUp nás bude v tomto školskom roku reprezentovať Ľubomír Luksaj, študent prvého ročníka študijného odboru farmaceutický laborant.

Čítať ďalej...

Súťaž JuniorInternet 2020

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
 • 26 február 2020

logo juniorinternetSúťažná konferencia pre žiakov základných a stredných škôl - 15. ročník

Súťaž Junior Internet 2020 je odrazovým mostíkom do online sveta pre začínajúcich tvorcov webu, grafikov a dizajnérov, programátorov mobilných aplikácii a blogerov. JI je živnou pôdou na objavovanie talentov v oblasti informačných technológií. 

Čítať ďalej...

JuniorInternet 2019

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 28 február 2019

V tomto školskom roku bude svoju tvorbu na súťaži JuniorInternet 2019 v kategórii JuniorDESIGN reprezentovať Kristína Glogovská z triedy IV. FL.

Čítať ďalej...

Súťaž JuniorInternet 2019

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
 • 11 január 2019

logo juniorinternetSpustený 14. ročník súťažnej konferencie

AMAVET pozýva na súťaž Junior Internet 2019 všetkých nadšencov internetu a programovania. Projekty webových stránok, mobilných aplikácií, blogov alebo vlogov, dizajnov, grafiky a textov na webe sú viac než vítané.

Čítať ďalej...

Súťaž JuniorInternet 2018

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová, prevzaté zo stránok juniorinternet.sk
 • 13 január 2018

AMAVET otvoril registráciu na 13. ročník súťaže logo juniorinternet

Zbystrite pozornosť mladí blogeri, či youtuberi, programátori webových stránok, vývojári mobilných aplikácií, grafickí dizajnéri, ale aj copywriteri a textári! Máte šancu stať sa internetovou osobnosťou. Príďte sa inšpirovať na Junior Internet. Milí pedagógovia, sme presvedčení, že využijete túto príležitosť a dáte podnet a impulz svojim žiakom, aby sa súťaže, ktorá svojim obsahom je veľmi blízka súčasnej mladej generácii, zúčastnili a reprezentovali Vašu školu a vzdelávací proces.

Čítať ďalej...

JuniorInternet 2017

 • Napísal/a: RNDr. Janka Tokárová
 • 15 január 2017

Zaujíma ťa tvorba webstránok, blogov, grafiky, aplikácií či textov?

Prihlás sa do jednej zo siedmich súťažných kategórií Junior Internet so svojim projektom a ukáž čo je v tebe! Na webovej stránke projektu Junior Internet (JI) www.juniorinternet.sk je spustená registrácia internetových projektov žiakov základných a stredných škôl zo Slovenska. So svojimi webovými projektmi sa môžete registrovať do 26. 2. 2017.

Čítať ďalej...

JuniorInternet 2016

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová, jaz. korekcia článku Mgr. Adela Makšimová
 • 21 marec 2016

logo juniorinternet

V dňoch 18. a 19. marca 2016 sa uskutočnil 11. ročník súťažnej konferencie JuniorInternet 2016 na pôde Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. Na konferenciu postúpili len tí najlepší žiaci a študenti zo ZŠ a SŠ z celého Slovenska, ktorí súťažili v kategóriách JuniorWEB, JuniorBLOG, JuniorDESIGN, JuniorTEXT, JuniorAPP, JuniorLEARN.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...