Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Fotografické súťaže

Súťaž: Príroda v zime – zimná príroda

  • Napísal/a: Koordinátor environmentálnej výchovy a koordinátor krúžku Fotograf školy, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
  • 16 december 2016

Koordinátor environmentálnej výchovy v spolupráci s krúžkom Fotograf školy vyhlasuje fotografickú súťaž pre žiakov s názvom Príroda v zime- zimná krajina. Cieľom súťaže je v mesiaci december a január zachytiť čo najkrajšiu prírodu v zimnom šate. Vaše fotografie zasielajte do 30. januára 2017 na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Vyhodnotenie súťaže bude prebiehať komisiou tvorenou koordinátormi súťaže a žiakmi z krúžku Fotograf školy.
Víťaza vyhlásime 6. februára 2017. Informácie o súťaži sú zverejnené aj na facebookovej stránke školy. Vopred vám ďakujeme za účasť a tešíme sa na vaše nádherné fotografie.

SZŠ Vstúpte ...