Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Darujte nám Vaše 2% z dane

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PhDr. Jana Pustai Selecká, predseda Združenia pri SZŠ - Michalovce

  • 11-február-2021 21:11

2 percentaVážení rodičia, podporovatelia a sympatizanti,
je tu obdobie podávania daňových priznaní, a tým aj možnosť poukázať 2% svojich daní za rok 2020 neziskovým organizáciám. Obraciame sa preto na Vás s prosbou o poukázanie 2 % zaplatenej dane nášmu občianskemu združeniu  v zmysle zákona 595/2003 Z.z. o dani z príjmu.

Združenie pri SZŠ sa snaží v čo najväčšej miere pomáhať rozvoju školy, ktorú navštevuje v súčasnosti viac ako 600 žiakov denného a večerného štúdia. Máme záujem, aby sa vzdelávali vo vyhovujúcom a peknom prostredí a aby k tomuto procesu mala škola kvalitné učebné pomôcky. Toto je náš hlavný cieľ a snažíme sa ho napĺňať postupnými krokmi.  

Ako občianske združenie Vás teda prosíme, aby ste poskytli 2% z Vašich daní v prospech školy a Vašich detí. Uisťujeme Vás, že budú účelne použité.

Dúfame vo Vašu podporu a vopred ďakujeme!

IČO: 3 5 5 6 2 1 3 7

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno: Združenie pri SZŠ - Michalovce

                          Masarykova 27

                          071 01 Michalovce

Príloha na stiahnutie:
(doporučujeme stiahnuť na disk počítača, následne otvoriť napr. v Adobe Acrobat Reader DC a zvoliť z nástrojov Vyplniť a podpísať, vyplnený dokument vytlačiť)

Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane z príjmov fyzických osôb

Externé odkazy:

Portál finančnej správy Slovenskej republiky

 

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft