Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Prvá pomoc

Ukážky prvej pomoci na VII.ZŠ MI

  • Napísal/a: Katarína Ondo-Eštoková (III.ZB), Patrik Varga (III.ZB) - členovia MSČK pri SZŠ MI, jaz. korekcia článku Mgr. M Kirnágová
  • 06 máj 2019

Od septembra tohto školského roka pravidelne navštevujeme žiakov VII. ZŠ v Michalovciach, kde ich učíme prvú pomoc. Žiaci 2. stupňa sa aktívne zapájajú na  prednáškach,  na ktorých im vysvetľujeme, ako poskytnúť  prvú pomoc pri život ohrozujúcich situáciách, ako napríklad náhla zástava srdca, šok,  dusenie sa, poranenie kože, ale aj privolanie záchranných zložiek integrovaného záchranného systému za účelom ochrany zdravia a majetku. Vďaka našej výučbe sa žiaci pomocou figurín a iných pomôcok zábavnou formou naučia poskytovať prvú pomoc pri život ohrozujúcich situáciách.

Čítať ďalej...

Celoštátna súťaž prvej pomoci

  • Napísal/a: Mgr. Katarína Kobanová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 18 jún 2018

Dňa 13. 6. 2018 sa na 13. ročníku celoštátnej súťaže v prvej pomoci, ktorá sa uskutočnila na Strednej zdravotníckej škole v Žiline, zúčastnilo dvanásť trojčlenných družstiev.

Čítať ďalej...

Regionálne kolo súťaže v prvej pomoci

  • Napísal/a: Mgr. Katarína Galanová, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 24 apríl 2018

Dňa 20.4.2018 sa SZŠ Michalovce zúčastnila Regionálneho kola súťaže v prvej pomoci na SZŠ v Poprade. Školu zastupovali žiačky II. ZB triedy: Tamara Mišková, Elena Laporčáková a Xénia Hatvanyiová, ktoré úspešné reprezentovali a umiestnili sa na krásnom 3 mieste.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...