Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Okresné kolo v cezpoľnom behu chlapcov a dievčat

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 29-september-2017 20:46

SOŠ OaS v Michalovciach bola organizátorom Okresného kola v cezpoľnom behu dievčat a chlapcov, ktoré sa uskutočnilo 27.9.2017 v okolí Jazera Baňa v Michalovciach. Zúčastnilo sa ho 7 škôl. Súťažilo sa v kategóriach jednotlivcov i v súťaži trojčlenných družstiev.
V silnej konkurencii naši zástupcovia nesklamali. Dávid Reby z II.M po strhujúcom finiši vyhral súťaž jednotlivcov a bude reprezentovať našu školu a okres Michalovce v Krajskom kole v cezpoľnom behu, ktoré sa uskutoční 10. októbra 2017 v Kysaku. Naše trio v zložení Dávid Reby z II.M, Peter Kozák, Igor Šveda z III.M obsadilo v súťaži družstiev 3. miesto.
Dobre si počínali aj naše dievčatá. Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA obsadila v súťaži jednotlivkýň 4. miesto. V súťaži družstiev naše dievčatá – Janka Bérešová z I.ZB, Dominika Puchírová z FL, Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA – vybojovali 3. miesto.
Za vzornú reprezentáciu školy patrí dievčatám a chlapcom naša pochvala a poďakovanie.

 

SZŠ Vstúpte ...